Masáže

 

 

Alena Švehlová - 605 705 793 - masáže sportovní, relaxační, masáž hlavy, masáž lávovými kameny (hot stones), pedikůra, manikůra

 

Ceník za masáž relaxační, uvolňující, sportovní

1 hod.                 masáž celého těla                                         390,- Kč

½ hod.                masáž zad + šíje                                          150,- Kč

½ hod.                masáž nohou ; chodidla                                150,- Kč

½ hod.                masáž hlavy, vlasové pokožky + dekolt         150,- Kč

½ hod.                masáž rukou                                                  90,- Kč

Pedikůra .................................................................................180,- Kč


 

Masáže teplými a studenými kameny

                          ( Hot Stones )

Tradiční masáž s dlouhou historií má kořeny v čínské a ajurvédské kultuře a v kultuře amerických indiánů. Metoda se považuje za jednu z nejefektivnějších technik v léčbě a v úpravě estetických nedostatků, využívající holistický princip k dosažení stavu dokonalosti a rovnováhy těla i mysli. Je to jedna z technik, které jsou v současnosti nejvíce žádané v oblasti zkrášlování, wellness a odstraňování celulitidy.

Při masáži se používá více jak 50 speciálních lávových kamenů, které zprostředkovávají kontakt člověka se zemí, navozují pocit uvolnění, umožňují tok pozitivních emocí, přinášejí klid a harmonii, navozují hlubokou fyzickou a psychickou úlevu. Jejich výjimečná struktura, tvar a dokonale hladký povrch upravený přírodními silami – pohybem moře nebo řek, vytvářejí při dotyku příjemný pocit pohody. Lávové kameny mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo. Tyto vlastnosti umožňují pozitivně působit na ovlivňovanou tkáň po

dlouhou dobu. Prostřednictvím specifických pohybů kameny lze dosáhnout a stimulovat i skryté svalové partie. Tím má masáž lávovými kameny mnohem hlubší dopad na svalstvo než klasická manuální masáž. Poskytuje pocit harmonie a pozitivní energie. Přirozený, příjemný a dlouhodobý přenos energie zlepšuje transport kyslíku, stimuluje, detoxikuje a okysličuje tkáně, pozitivně působí krevní a lymfatický systém, zlepšuje jejich funkci, vytváří ideální podmínky pro zvýšení vitality.

Masáž lávovými kameny, to je, jako byste byli ponořeni do moře pozitivních efektů, které uspokojují tělo i mysl a vyvolávají pocit psychické i tělesné pohody. Teplo kamenů působí na meridiány, umožňuje optimální proudění energie.

Tyto efekty navozují psychicko-emocionální rovnováhu, působí proti stresu, antidepresivně a také analgeticky. Působí v pooperační a posttraumatické rehabilitaci, při oslabení cirkulace, proti edémům dolních končetin, přiztrátě tonusu pokožky a při celulitidě.

 

Ceník za masáž teplými a studenými kameny

ü        1 ½ hod           celková masáž                                              690,- Kč                 

ü        1 hod.               masáž zad + šíje                                          390,- Kč

ü        1 hod.              masáž hlavy + dekolt                                   390,- Kč

ü        1 hod.              masáž celých nohou + chodidla                390,- Kč